5 Simple Statements About ثبت شرکت Explained

پاسخ مشاور ثبت ‏۲۱ بهمن ۱۳۹۹ با افتخار بله دوست عزیز فرقی نمی کند تهران باشید یا نه، ثبت تغییرات شرکت به صورت آنلاین و از طریق سامانه می باشد.

برای اینکه دستور جلسه نقل و انتقال را ثبت کنید باید ابتدا نوع صورتجلسه را درست انتخاب کنید تا در گام‌های بعدی دستور جلسه نقل و انتقال سهام یا افزایش سرمایه برای شما نمایش داده شود.

۰۲۱ - ۷۴۳۱۸۷۰۰ مقالات ثبت شرکت قرارداد و نمونه قرارداد مالکیت معنوی همه دسته بندی ها خدمات و تعرفه‌ها مرکز تماس

اما این شرکت‌ها باید تغییرات و تصمیمات خود را به دولت اعلام نمایند و همه عملیات گفته شده را بر اساس قانون پیش ببرند.

در انواع تصمیماتی که برای ثبت تغییرات شرکتها وجود دارد، کاربرد مجمع عمومی عادی در مقایسه با مجامع عمومی دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است که این مجمع عمومی طبق اساسنامه سالیانه یکبار تشکیل می شود و زمان برگزاری آن حتما باید در اساسنامه به دلیل حضور یافتن سهامداران قید شود.

صورت جلساتی که در آن‌ها برای شرکت زمانی معین تعیین شده است و باید بعد از زمان مشخص شده تغییرات صورت پذیرد، با توجه به قانون تجارت و یا موارد ذکر شده در اساسنامه جزو صورت جلسات تغییرات اجباری، دسته بندی می‌شوند.

مدارک شناسایی اعضا و سهامداران شرکت ( فقط کپی کفایت می کند و نیاز به برابر اصل کردن یا گواهی عدم سوپیشینه نمی باشد )

به طور کلی تغییرات شرکت‌ها ممکن است در اثر زدن یک شعبه جدید، انحلال شرکت، تغییر در نام شرکت، تغییر حساب‌ها، تغییر برخی مواد در اساسنامه، زیاد یا کم شدن شرکا و سهامداران، تغییر مدیر و … صورت گیرد.

توجه داشته باشید اگر شخصی در شرکت سهامدار باشد ولی در قسمت اشخاص این صفحه، اسم او در گزینه‌ها دیده نشود تا بتوانید میزان سهام او را وارد کنید، باید به قسمت سمت اشخاص برگشته و او را به عنوان سهامدار هم انتخاب کنید.

پاسخ احمدرضا ‏۰۸ دی ۱۳۹۹ click here با سلام و تشکر فراوان ، میخواستم بدونم اگر برای سال مالی یک شرکت سهامی خاص که اول تیر ماه است تا کنون مجمع عمومی سالیانه برای صورت مالی و انتخاب بازرس برگزار نشده باشه، باید مجمع عمومی عادی فوق العاده گذاشت یا میشه تاریخ مجمع عادی سالیانه رو در همون مهلت چهار ماهه درنظر گرفت و ثبت سامانه شرکتها رو الان انجام داد….؟ و اگر امکانش هست کدوم مورد بهتره؟

پاسخ مشاور ثبت ‏۲۰ آذر ۱۳۹۹ خانم قدیری شما کلا مراحل را اشتباه انجام داده اید، وقتی صورتجلسه ای بارگذاری نکرده اید چطور نهایی کرده اید؟

ثبت تغییرات ادرس را برای شرکت مسولیت محدود خود انجام دادم و سایت ثبت شرکتها موافقت شده و نوشته ارسال شده براي صدور آگهي… الان باید چه کار کنم؟

تحویل اصل صورت جلسه، لیست سهامداران حاضر در جلسه، اصل روزنامه آگهی دعوت و مجوز اخذ شده به اداره ثبت شرکت‌ها.

با توجه به نوع جلسه باید بدون تغییر، سمت مدیران حاضر در جلسه را وارد سامانه کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *